سریال قبله عالم
سریال خاتون

دن کیشوت روی صحنه میرود

تاریخ : 1396.02.17
نویسنده : Honarmand
نظرات : 0

هنرمندیها : «دن کیشوت» را صحرا رمضانیان با نگاهی به اثر میگل سروانتس به رشته تحریر درآورده است و خود نیز آن را کارگردانی می‌کند و هر روز ساعت 17 اجرا خواهد شد.

نمایش دن کیشوت این نمایش که کاری از گروه هنرى  «مرمت» است و محمدرضا رسولی تهیه کنندگی آن را به عهده دارد؛ امیربهادر اورعی به عنوان بازیگر و  میلاد کی مرام به صورت افتخاری بازی می کنند.

"دن کیشوت:با همراهی مهدخت مولایی، ایمان اصفهانى و صدای: شیرین آقاکاشى، مجتبى پیرزاده، آماندا موسوى، ایمان اصفهانى، فرزانه سلحشور، ساغر صباحى، پیمان منفرد از 18 اردیبهشت ماه در مجموعه تئاتر باران اجرا می شود و داستان دن کیشوت در دنیای امروز است که  گرفتار در وهم دنیای مجازی است.

سایر عوامل این اجرا عبارتند از: تهیه کننده و مجرى طرح: محمدرضا رسولی، دستیار کارگردان: پیمان منفرد، پویا حقیقی، ویدئو: علی اظهری جلوه های ویژه ی تصویری: آیدین آریانژاد، مونتاژ و اجرای پلان های نوری: آبان صابری، جلوه های ویژه‌ی تصویری: آیدین آریانژاد، طراح پوستر و بروشور: وحید میثاقی، مدیر روابط عمومی: مریم رودبارانی، ساخت تیزر: محمدرضا رسولی،تدوین تیزر: روح ا... انصاری، عکاس: گلدیس نمازیان

کلید واژه ها :
تئاتر ایرانی
دسته بندی :  تئاتر

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا