سریال خاتون
رئالیتی شو پدر خوانده

سریال خون سرد

پوست شیر

سریال جیران

آموزش مراحل نقاشی گل رز با برگ بصورت تصویری

تاریخ : 1398.07.04
نویسنده : Honarmand
نظرات : 3

هنرمندی ها : گل رز یکی از زیبایی های طبیعت است که معمولا از این گیاه بصورت طبیعی یا مصنوعی ، برای ابراز عشق و علاقه و محبت ، استفاده کرده و یک شاخه گل رز یا سبر و یا دسته گل رز ، چه در تصاویر و چه بصورت طبیعی یا مصنوعی ، در این زمینه ، استفاده می شود . به تصویر کشیدن این گل زیبا ، بسیار ساده است . حتی اگر مبتدی هستید نیز به سهولت و با آموزش تصویری و گام به گام در این بخش ، میتوانید به زیبایی ، گل رز را نقاشی کرده و به عنوان تابلو ، تزئینات درب و دیوار ها و دفتر و کتاب و ... از آن بهره بگیرید. 

 

 آموزش نقاشي گل رز با برگ از ابتدا و مرحله به مرحله

 

مراحل به تصویر کشیدن گل رز

 

@@@  ابتدا یک لوزی بکشید و قسمت بالایی آن را تا نیمه قسمت بالایی لوزی ، برای نقاشی گل رز پاک کنید.

 

@@@ خطوط منحنی را همانند تصویر قسمت 1 نقاشی گل رز ، رسم کنید . ( نیازی به حساسیت در زمینه کشیدن خطوط منحنی برای نقاشی گل          رز نیست و اگر لرزش دست و یا عدم تمرین در این زمینه را دارید ، نگران نباشید. )

 

@@@ سپس یک شکل بیضی را که نیمه است ، در وسط لوزی اول ، برای نقاشی گل رز رسم کنید . ( میتوانید ابتدا بیضی را بصورت عمودی در              وسط لوزی در قسمت تصویر آموزشی 2 رسم کرده و قسمت نیمه پائینی بیضی را پاک کنید. ) 

 

@@@ خطی مورب از قسمت بالا و سمت چپ بیضی ، به قسمت پائین و سمت راست بیضی متصل کنید و به موازات آن نیز خط مورب دیگری را              رسم کرده و حالت انحنا به آن بدهید. 

 

@@@ مانند تصاویر 3 و 4 ، خطوط منحنی و تقریبا قرینه ای را در کنار یکدیگر و اطراف تصویر شماره 2 رسم کنید تا گل برگ های گل رز شما کامل             شوند. 

 

@@@ چند خط مورب دیگر را با اتصال قسمت بالایی هر دو خط به یکدیگر ترسیم کرده و برگ ها را برای نقاشی گل رز رسم کنید. 

 

@@@ برای زیباتر شدن و جلوه بیشتر گل رز ، روی هر برگ گل رز ، خطوطی قرینه و بصورت مورب بکشید تا شیار های برگ گل رز ، نقش ببندند.

 

برای اینکه تصویر گل رز بسیار زیبا داشته باشید ، گل و برگ های گل رز خود را با سایه زنی و یا بصورت کامل ، با رنگ های طبیعی

 

گل رز ( قرمز ، صورتی ، زرد ، ارغوانی و ... ) رنگ آمیزی و یا سایه زنی نمائید.


براي آشنايي با نحوه ترکيب رنگها براي رنگ آميزي گل رز ، ميتوانيد روي اين لينک http://miniatorsara.ir/12-table-of-colors-composition.html کليک کرده و زيباترين تصوير گل رز را با رنگهايي مشابه رنگهاي واقعي گل رز ، خلق نماييد.

 

 

 آموزش نقاشي گل رز با برگ از ابتدا و مرحله به مرحله

 

 

 

دسته بندی :  نقاشی

نظرات

User Avatar
  • ستایش
  • در تاریخ : 25 دی 1399 22:58
1
خوب بود  ممنون
  • 7
User Avatar
  • اللا
  • در تاریخ : 15 فروردین 1400 18:59
2
چقدر دنبال آموزش گل رز گشتم
  • 7
User Avatar
  • هر شرک
  • در تاریخ : 7 مرداد 1401 17:36
3
بازم سخته یعنی خیلی خیلی سخته
  • 1

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا