سریال خاتون
رئالیتی شو پدر خوانده

سریال خون سرد

پوست شیر

سریال جیران

اجرای زنده آلبوم صلح و عشق در تابستان امسال

تاریخ : 1396.02.29
نویسنده : Honarmand
نظرات : 0

هنرمندیها : خالق آلبوم «صلح و عشق» که زمستان سال گذشته روانه بازار موسیقی شد از تدارک و برنامه ریزی برای برگزاری اجرای صحنه ای این اثر موسیقایی سخن گفت.

 

امید حجت

 

امید حجت آهنگساز و خواننده آلبوم «صلح و عشق» بیان کرد: طبق برنامه ریزی هایی که انجام گرفته تصمیم دارم تابستان امسال اجرای زنده ای از آلبوم «صلح و عشق» داشته باشم که طی این مدت به دنبال نوازنده درام و بیس هستم و به محض اینکه این دو هنرمند نوازنده نیز به گروه ما بپیوندند تمرین ها را آغاز می کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بنده مدرک درجه یک هنری دارم بنابراین فکر می کنم می توانم در هر تالاری به اجرای برنامه بپردازم و امیدوارم شرایط به گونه ای باشد که بتوانم این کنسرت را در تالار وحدت تهران برگزار کنم. به هر صورت آلبوم «صلح و عشق» یک اثر صرفا پاپ نیست و فکر می کنم با توجه به مولفه های موسیقایی اش می تواند در ردیف موسیقی پاپ کلاسیک نیز قرار گیرد از این جهت این امیدواری که بتوانم در تالار وحدت کنسرت برگزار کنم وجود دارد.

این هنرمند در تشریح جزییات آلبوم «صلح و عشق» گفت: آلبوم «صلح و عشق» به دو زبان فارسی و انگلیسی است که موضوع کلی آن ضد خشونت و جنگ است به طوری که در اشعار آن به موضوع صلح و عشق زیاد پرداخته شده است. البته در این آلبوم چند آهنگ از آهنگ‌های پاپ کلاسیک معروف جهان مثل love story نیز بازخوانی شده و تعدادی نیز توسط من ساخته شده که اشعار انگلیسی آنها را  سروناز هرانر ، شهاب اناری و اشعار فارسی نیز از آثار حافظ است و بنده من چند شعر برگرفته از اشعار انگلیسی خانم هرانر سروده‌ام. به هر حال هدف اصلی از تولید این آلبوم نوعی دعوت به صلح جهانی از طریق موسیقی به دو زبان فارسی و انگلیسی است. من بر این باورم صلح از درون خودمان شروع می شود که حضور آن مستلزم داشتن سواد، آگاهی، تلاش، صبر  و ایمان به موفقیت است. همین نگاه آرامش درونمان را می افزاید و نگاه به دنیای اطرافمان را تغییر می دهد.

کلید واژه ها :
البوم صلح و عشق
دسته بندی :  موسیقی

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا