سریال خاتون
رئالیتی شو پدر خوانده

سریال خون سرد

پوست شیر

سریال جیران

حذف و اضافه های جشنواره مسجدی ها

تاریخ : 1396.02.28
نویسنده : Honarmand
نظرات : 0
هنرمندیها : سیدسجاد جُلینی، مدیر فرهنگسرای انتظار خراسان رضوی، از برگزاری مرحله سوم جشنواره مسجدی‌ها خبر داد و افزود: سومین مرحله این جشنواره، با دو رویکرد کلان و جدید برای ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

جشنواره مسجد یها

وی ادامه داد: در این مرحله از جشنواره علاوه بر اضافه شدن بخش‌های جدید همچون داستان‌نویسی، خبرنگار مجازی، پوستر‌، کیفیت بخشیدن به جشنواره سوم از دیگر برنامه‌های است. 
برگزاری دوره آموزشی تربیت مربی در تابستان
مدیر فرهنگسرای انتظار تصریح کرد: در مرحله سوم جشنواره مسجدی‌ها که در ایام تابستان و نیمه دوم ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد. دوره آموزشی تربیت مربی، سرود، مستند، تئاتر، جلسات توجیهی و هم‌افزایی را برگزار خواهیم کرد.
جُلینی عنوان کرد: سرودهایی هم در ایام ماه مبارک رمضان به خصوص میلاد امام حسن (ع) و روز قدس با موضوعات، قدس، ماه رمضان و... در سطح شهر مشهد با حضور بچه‌های مسجدی برگزار می‌شود.
ویژه برنامه جدید متناسب با روحیه بانوان و دختران مسجدی
وی از برنامه‌های جدید و ویژه متناسب با روحیه بانوان و دختران مسجدی خبر داد و افزود: برنامه‌هایی مخصوص بانوان و متناسب با روحیه آنها تدارک دیده شده است. علاوه بر این در مراکز ورزشی، مساجد و بوستان ریحانه، بانوان و دختران مسجدی به اجرای سرود می‌پردازند.
جُلینی در پایان عنوان کرد: برگزاری اردو و تقدیر از دختران و بانوان فعال مسجدی، پنج‌شنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه و اجرا برای مخاطبان در بوستان ریحانه از دیگر برنامه‌ها است.
کلید واژه ها :
مسجدی ها
دسته بندی :  مقالات

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا