سریال خاتون
رئالیتی شو پدر خوانده

سریال خون سرد

پوست شیر

سریال جیران

درمیان ابرها با حضور باران کوثری

تاریخ : 1396.02.19
نویسنده : Honarmand
نظرات : 0

هنرمندیها : امیررضا کوهستانی از دوم خرداد ماه دو نمایش را در تئاتر مستقل به روی صحنه می برد. نمایش های «در میان ابرها» و «شنیدن» آثاری هستند که کوهستانی آنها را باز تولید کرده است.

 

باران کوثری


«در میان ابرها» نمایشی است که کوهستانی آن را حدود 12 سال پیش یعنی سال 84 اجرا کرده است و حال پس از دوازده سال این اثر را با بازی محمد حسن معجونی (ایمور)، باران کوثری (مادر، دختر) و شیوا فلاحی (مادر، دختر) در تئاتر مستقل دوباره به صحنه می برد.

«در میان ابرها» از دوم تا 31 خرداد، هر روز ساعت 19 اجرا خواهد شد. مدت زمان این اجرا یک ساعت و 20 دقیقه است. باران کوثری و شیوا فلاحی در یک نقش حضور خواهند شد و باران کوثری فقط ۱۰ شب نخست اجرا در این نمایش به ایفای نقش می پردازد.

در خلاصه داستان «در میان ابرها» آمده است: خانواده ایمور از قشقایی‌هایی بودند که بعد از تولد او، تصمیم می‌گیرند دیگر کوچ نکنند و یکجا نشین شوند. حالا که او در میانسالی، تصمیم گرفته به صورت غیرقانونی از راه کوه و دشت و دریا خودش را به انگلستان برساند، سنت اجدادش را به یاد می‌آورد.

امیررضا کوهستانی در همین تاریخ نمایش دیگری را هم در تئاتر مستقل روی صحنه می برد. نمایش «شنیدن» اثر دیگری است که کوهستانی آن را از دوم تا 31 خرداد در مقام کارگردان اجرا می کند. این نمایش پس از «در میان ابرها» هر روز ساعت 21 روی صحنه می رود. «شنیدن» پیش از این سال 94 اجرا شده است و حال قرار است با بازی الهام کردا، مهین صدری، مونا احمدی و آیناز آذرهوش دوباره اجرا شود.

در خلاصه داستان «شنیدن» آمده است: کسی در خوابگاه دخترانه، صدای خنده پسری را می‌شنود. این موضوع دهان به دهان می‌چرخد تا به گوش کمیته انضباطی دانشگاه می‌رسد. حالا دخترها پیش از آنکه به کمیته احضار بشوند باید راه چاره‌ای پیدا کنند.
نمایش های «در میان ابرها» و «شنیدن» با زیر نویس انگلیسی اجرا می شوند.

کلید واژه ها :
بازیگری درمیان ابرها
دسته بندی :  تئاتر

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا