سریال قبله عالم
سریال خاتون

آموزش مراحل نقاشي مار فانتزی بصورت تصويري

تاریخ : 1398.05.09
نویسنده : Honarmand
نظرات : 0

 هنرمندیها : معمولا همه کودکان ، از ساختن مار با خمیر یا گل سفالگری و همچنین نقاشی و کاردستی مار ، لذت می برند . میتوانید با این آموزش ساده ، نحوه ترسیم یک مار را به شکلی زیباتر و حرفه ای تر ، به آنها آموزش دهید. مطمئن باشید که کودکان کاملا ظرفیت یادگیری بسیاری از آموزش ها را دارند و هنگامی که هر نقشی را زیباتر نقاشی می کنند ، رضایت بیشتری داشته و اعتماد بنفس آنها بالاتر می رود و یاد می گیرند که بدون نیاز به بزرگترها ، هر آنچه می خواهند را به تصویر درآ ورند. در ادامه با چند طرح بسیار ساده ، نحوه ترسیم شکل مار را یاد بگیرید.

 

 آموزش نقاشي مار فانتزی از ابتدا و مرحله به مرحله

 

مراحل کار نقاشي مار فانتزی

 

## ابتدا دو دایره با فاصله و زیر هم بکشید.

 

## با دو خط اریب ، دایره بالایی را به دابره پایینی برای نقاشي مار فانتزی متصل نمایید. خط متصل شده دایره به خطوط مورب در دایره پائینی را         پاک کنید.

 

## یک نیم دایره که از اطراف باریک و به لبه های دایره پائینی متصل می شود را در قسمت خارجی دایره پائین برای نقاشي مار فانتزی رسم           کنید.

 

## همین کار را در زیر نیم دایره قبلی مجدد تکرار کنید. ( این نیم دایره اندکی بزرگتر از نیم دایره بالایی باشد. )

 

## یک نیم دایره دیگر نیز که کمی بزرگتر از دو نیم دایره های قبلی است را در زیر دو نیم دایره قبلی برای نقاشي مار فانتزی بکشید.

 

## از پشت نیم دایره ها ، دوخط باریک موازی که سر آنها به هم بصورت گرد متصل شده ، برای نقاشي مار فانتزی بکشید.

 

## با دوبیضی کوچک سیاه رنگ ، چشم های مار را در قسمت بالای دایره بالایی رسم کنید و دهان و خطی به عنوان نیش مار ، مانند تصویر ، در       داخل و قسمت پائینی دایره بالایی بکشید.

 

## بیضی های کوچک و باریکی را در برخی قسمت های نیم دایره ها رسم کنید. 

 

مار شما تکمیل شده و با یک رنگ آمیزی زیبا ، می توانید به عنوان تابلو ، جلد دفاتر و کتاب ، تزئین درب و دیوار و ... از نقاشي مار فانتزی استفاده نمایید.

 


براي آشنايي با نحوه ترکيب رنگ ها براي رنگ آميزي نقاشي مار فانتزی ، ميتوانيد روي اين لينک http://miniatorsara.ir/12-table-of-colors-composition.html کليک کرده و زيبا ترين تصوير نقاشي مار فانتزی را با رنگ هايي مشابه رنگ هاي واقعي نقاشي مار فانتزی ، خلق نماييد.

 

در ادامه ، آموزش نحوه نقاشی کردن مار فانتزی را از ابتدا و مرحله به مرحله ، بصورت تصویری و کاملا واضح مشاهده نمایید.

 آموزش نقاشي مار فانتزی از ابتدا و مرحله به مرحله

 

 

دسته بندی :  نقاشی

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا