سریال خاتون
رئالیتی شو پدر خوانده

سریال خون سرد

پوست شیر

سریال جیران

آموزش مراحل نقاشي گربه شیطون بصورت تصويري

تاریخ : 1398.05.08
نویسنده : Honarmand
نظرات : 0

هنرمندیها : با روش مرحله به مرحله و قدم به قدم نقاشی که از پایه آموزش داده می شود و مراحل تماما بصورت تصویری نمایش داده شده اند ، هر فردی کودک و بزرگسال و کاملا مبتدی ، قادر خواهد بود تا همانند افراد حرفه ای ، طرح هایی زیبا در زمینه کاری و فعالیت خود و یا برای کودک و ... ترسیم نماید. در ادامه با نحوه نقاشی کردن یک گربه که بسیار بازیگوش جلوه میکند ، آشنا شوید.

 

 آموزش نقاشي گربه شیطون از ابتدا و مرحله به مرحله

 

مراحل کار نقاشي گربه شیطون

 

 

××  ابتدا یک دایره رسم کنید.( این دایره مربوط به ناحیه سر نقاشي گربه شیطون می باشد. )

 

×× سپس دوخط منحنی که از قسمت وسط ، پهن و از لبه ها نازک می شود را روی نیمه قسمت دایره سر نقاشي گربه شیطون ، رسم کنید و           اضافه ترسیم شده داخل دایره سر را پاک کنید. (این بخش ، قسمت بدن نقاشي گربه شیطون را نمایش می دهد. 

 

×× حالا دو لوزی کوچک که گوشه های قطر کوچک آن ها گرد هستند را در بالای دایره و در دوقسمت راست و چپ بالا نقاشي گربه شیطون، رسم         کنید. اضافات را از داخل دایره پاک کنید. ( این لوزی ها ، گوش های گربه را به نمایش می گذارند. )

 

×× تصویری همانند یک پاپیون که از طرفین کشیده باشند ، در قسمت پایین و داخل دایره رسم کنید. خطوط اضافی دایره را از داخل این پاپیون عریض       نقاشي گربه شیطون پاک کنید. ( این ناحیه مربوط به قسمت بینی و دهان گربه است .) 

 

×× با کشیدن چهار بیضی بصورت عمودی که قسمت پائینی هر کدام را با یک تصویر شبه گل سه پر ، نقاشی کرده اید ، و اتصال آنها به قسمت بدن       گربه ، پاهای گربه را به تصویر کشیده اید.

 

×× حالا با کشیدن دو بیضی نیمه ، در قسمت بالایی پاپیون عریض نقاشي گربه شیطون ، چشم های گربه را رسم کنید.

 

×× داخل بیضی بزرگ چشم نقاشي گربه شیطون ، یک بیضی کوچکتر بکشید و داخل آن را تقریبا به دونیم کرده و اطراف نیمه ها گرد کنید تا قسمت       داخلی چشم نقاشي گربه شیطون نیز کامل شود.

 

×× با کشیدن یک حرف v انگلیسی وارونه یا عدد هشت ایرانی ، که لبه آن بسیار پهن شده ، در قسمت پاپیونی نقاشي گربه شیطون ، دهان گربه       را شکل دهید و یک نیم دایره کوچک در میانه این عدد هشت ایرانی و یا v وارونه لاتین ، در نقاشي گربه شیطون بکشید. 

 

×× با استفاده از مثلث های کوچکی را در انتهای پره های گل که در قسمت پا به عنوان پنجه کشیده شده اند ، ناخن را ترسیم کنید.

 

×× مانند تصویر نقاشي گربه شیطون ، خطوطی را روی بدن و صورت گربه بکشید تا راه راه های بدن نقاشي گربه شیطون شکل بگیرند.

 

×× سبیل های گربه را با کشیدن سه یا چهار خط کج از قسمت دهان به سمت خارج صورت ، در نقاشي گربه شیطون ترسیم کنید.

 

×× حالا با استفاده از رنگها ، نقاشي گربه شیطون را رنگ آمیزی کنید و یا با استفاده از رنگ سیاه ، نقاشي گربه شیطون را سایه زنی کرده و به           صورت سیاه قلم ، نقاشي گربه شیطون را به عنوان تابلو و ... استفاده کنید.

 
براي آشنايي با نحوه ترکيب رنگ ها براي رنگ آميزي نقاشي گربه شیطون ، ميتوانيد روي اين لينک http://miniatorsara.ir/12-table-of-colors-composition.html کليک کرده و زيبا ترين تصوير نقاشي گربه شیطون را با رنگ هايي مشابه رنگ هاي واقعي نقاشي گربه شیطون ، خلق نماييد.

 

در ادامه ، آموزش نحوه نقاشی کردن گربه شیطون را از ابتدا و مرحله به مرحله ، بصورت تصویری و کاملا واضح مشاهده نمایید.

 

 

 آموزش نقاشي گربه شیطون از ابتدا و مرحله به مرحله

دسته بندی :  نقاشی

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا