سریال خاتون
رئالیتی شو پدر خوانده

سریال خون سرد

پوست شیر

سریال جیران

آموزش مراحل نقاشي میوه گلابی بصورت تصويري

تاریخ : 1402.07.02
نویسنده : Honarmand
نظرات : 0

 هنرمندی ها : با یادگیری نحوه به تصویر کشیدن میوه ها ، میتوان از این تصاویر برای طراحی روی لباس ، لوازم ، زیباکردن سطوح و دکوراسیون ، استفاده نمود. اگر تا بحال برای نقاشی کشیدن و یادگیری آن ها اقدامی نکرده اید ، در این آموزش ، نحوه به تصویر کشیدن میوه گلابی را همانند سایر آموزش های پیشین ، به سهولت یادبگیرید . امتیاز این آموزش های مرحله به مرحله و قدم به قدم بر این است که در هر گروه سنی ( کودک یا بزرگسال ) که باشید ، میتوانید بصورت حرفه ای طراحی و نقاشی کنید. برای یادگیری نحوه ترسیم میوه گلابی با ما همراه شوید.

 

 آموزش نقاشي میوه گلابی از ابتدا و مرحله به مرحله

 

 

 مراحل ترسیم میوه گلابی بصورت قدم به قدم 

 

### برای نقاشي میوه گلابی ابتدا یک بیضی بصورت افقی رسم کنید. 

 

### یک بیضی دیگر را بصورت عمودی و کوچکتر از بیضی قبلی ، و بصورتی که یک پنجم آن داخل بیضی افقی قرار گرفته باشد ، برای نقاشي میوه           گلابی رسم کنید.

 

### با دو خط قرینه مورب ، دو بیضی را از نیمه بیضی عمودی ، به بیضی افقی متصل کنید و خطوط اضافی را برای نقاشي میوه گلابی پاک کنید.

 

### دو نیم دایره بسیار کوچک ، در قسمت بالایی و پائینی طرح رسم کنید . ( برای به نمایش گذاشتن قسمت بالایی و پائینی نقاشي میوه گلابی )

 

### دو خط را به موازات هم از قسمت نیم دایره کوچک بالایی میوه گلابی به بیرون رسم کنید تا شاخه متصل به میوه گلابی را به تصویر بکشید.

 

### دو خط دیگر را با کمی انحنا و به موازات هم ، مطابق تصویر نقاشي میوه گلابی ، برای شکل دادن به تکه های دیگر از شاخه های متصل به             گلابی ، طراحی کنید .

 

### با رسم یک طرح اشک بصورت افقی و انحنا دادن به برخی از قسمت های آن ، برگ گلابی را برای نقاشي میوه گلابی ترسیم کنید.

 

### میتوانید برای جلوه بیشتر ، مانند تصویر نقاشي میوه گلابی ، یک خط به موازات دیواره کناری طرح خود برای نقاشي میوه گلابی ، بصورت               عمودی رسم کنید تا طرح گلابی شما به واقعیت نزدیکتر باشد.

 

با رنگ ها ، نقاشي میوه گلابی خود را زیباتر نمایید.


براي آشنايي با نحوه ترکيب رنگها براي رنگ آميزي نقاشي میوه گلابی ، ميتوانيد روي اين لينک http://miniatorsara.ir/12-table-of-colors-composition.html کليک کرده و زيباترين تصوير میوه گلابی را با رنگهايي مشابه رنگهاي واقعي میوه گلابی، خلق نماييد.

 

 آموزش نقاشي میوه گلابی از ابتدا و مرحله به مرحله

 

 

دسته بندی :  نقاشی

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا