سریال خاتون
رئالیتی شو پدر خوانده

سریال خون سرد

پوست شیر

سریال جیران

وحشت با مجسمه هایی در پارک مردگان متحرک

تاریخ : 1396.02.17
نویسنده : Honarmand
نظرات : 0

هنرمندیها : اگر جزو طرفداران مکان هاي ترسناک و ارواح و فيلم هاي ترسناک باشين حتما در تفريحاتتون تماشاي فيلم و يا تجربه هاي هيجان انگيز از نمايش و شهر بازي هارو خواهيد رفت. پارک مردگان متحرک مکان هيجان انگيزيه که در حال حاضر در يونيورسال استديوز براي طرفداران سريال مردگان متحرک (The Walking Dead) ساخته شده که مربوط به زمان زامبي ها و شخصيت هاي محبوب اين داستان و مجسمه مردگان متحرک هست. اين پارک مردگان متحرکِ يونيورسال استديوز در ماه جولاي 2016 شروع به کار کرد. بعد از اينکه اين پارک هم افتتاح شد، استقبال از اون هم خيلي بالا رفت. 

 

مردگان در پارک


چگونگي شکل گيري پارک مردگان ...
هدف از ساخت اين پارک در يونيورسال استديوز شبيه سازي سريال معروف تلويزيوني مردگان متحرک هست و بازسازي اون فضاي دلهره آور و جذاب دنياي زامبي ها بوده. جذابيت اين سريال انقدر زياد هست که خيلي از بينندگان در هنگام تماشاي اون دچار ترس و اضطراب ميشن و از نزديک تمام هيجان و ترس شخصيت هارو ميتونن حس کنن. به گفته سازنده اين مکان تيم رو تا جايي پيش برده که شبيه سازي اون 100% درست نزديک به پارک در سريال بوده. اونها براي اينکار از قالب هاي اصلي شخصيت مردگان متحرک استفاده کرده و معروف ترين صحنه هاي سريال رو هم بازسازي کرده. البته اين پارک براي افرادي که اين سريال رو هم نديدن جذاب خواهد بود و تمامي مناطق هم شبيه به خانه اشباح ساخته شده و تمام مجسمه مردگان متحرک هم بصورت انسان هاي واقعي هستند.


مجسمه هاي ترسناک آثار هنري شدند ...
مردگان متحرک در اين پارک تلفيقي از هنرپيشه هاي گريم شده و مجسمه هاي زامبي ها هستن و براي قالب گيري ، ساخت و ظريف کاري هر يک از اين مجسمه ها زمان هاي بسياري صرف شده. سازنده اين مجموعه ذکر کرده که ساخت تمام عناصر اين پارک تقريبا آثار هري بوده اند و نتيجه ي بازسازي اون هم جذاب و شوک آور هست. يونيورسال استوديوز اين پارک رو براي افراد زير 13 سال توصيه نميکنه.

کلید واژه ها :
مجسمه های ترسناک
دسته بندی :  مجسمه سازی

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا